офіційний сайт

В АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА – ВИПУСК МАГІСТРІВ

Сьогодні дипломи магістра отримали майже 70 випускників за трьома спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізична культура і спорт», а також «Освітні, педагогічні науки».

Привітати магістрантів прийшли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», депутат облради Віктор Галан-Влащук, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, а також професорсько-викладацький склад вишу.

Ректорка академії, депутатка обласної ради Людмила Стасюк акцентувала увагу на тому, що спеціальності, за якими сьогодні випускаються магістри, є дуже затребуваними на ринку праці, а відтак побажала дипломованим фахівцям успіхів і високих досягнень в кар’єрі.

«Цьогоріч підсумкову атестацію в нашій академії проходили відомі не лише в Україні, але і за її межами спортсмени з різних видів спорту: легкої атлетики, футболу, спортивної боротьби. За рейтингом інформаційної системи «Вступ.Освіта.ua» наш заклад посів 22 місце серед 127 приватних вишів України, а на Волині ми маємо першість. Станом на сьогодні в академії навчається 830, а випустилося – 1636 студентів», – розповіла вона. Людмила Стасюк також вручила нагороди кращим випускам.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук передав випускникам вітання від голови Григорія Недопада та від усіх обранців громади. «Обласна рада є постійним партнером Академії рекреаційних технологій і права, адже один із її засновників, нажаль нині покійний, Роман Петрович Карпюк також мав відношення до головного представницького органу краю, був заступником голови ради, а також депутатом багатьох скликань. І я переконаний, що він сьогодні також порадів би за вас. Це визначний і важливий день, бо знаменує завершення певного етапу життя, після якого відкриваються нові можливості та перспективи. Дякую усьому професорсько-викладацькому складу академії за те, що повсякчас і навіть в умовах війни, продовжуєте виконувати свою соціальну функцію. Ви готуєте спеціалістів – це і фізіотерапевти, і ерготерапевти, які в майбутньому будуть допомагати нашим захисникам в буквальному сенсі стати на ноги та інтегруватися у мирне життя», – наголосив він.

Випускники своєю чергою висловили щирі слова подяки своїм наставникам за їх терпіння та настанови, а також пообіцяли здобуті в академії знання застосовувати на практиці.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*