офіційний сайт

В АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА – ДЕНЬ ЗНАНЬ

На урочистості з нагоди старту навчального року та посвяти в студенти прибули перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук і очільниця Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради, депутатка обласної ради Оксана Фліпчук.

Цього року виш поповнився на 200 студентів. Урочистості розпочали зі спільної молитви за мир та вшанування загиблих воїнів. Її прочитав військовий капелан, настоятель храму святої великомучениці Катерини Православної церкви України, інструктор обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки ЗСУ, сержант Юрій Близнюк.

Ректорка академії, депутатка обласної ради Людмила Стасюк привітала студентів із початком навчального року та вручила почесні відзнаки викладачам академії від закордонних партнерів. Також вона оголосила результати конкурсу, який провели серед абітурієнтів на честь нині покійного очільника академії Романа Карпюка. Так, цьогоріч в академії безкоштовно навчатимуться 4 студентів, які мають найвищі здобутки у спорті серед студентів вишу.

«Волинська обласна рада є партнером академії, партнером фахового коледжу рекреаційних технологій і права, і ми намагаємося максимально сприяти розвитку цих закладів, – зазначив Юрій Поліщук. – Вірю, що кожен із вас буде ретельно здобувати нові знання, вчитиметься з натхненням, адже ви майбутні творці України».

Юрій Поліщук також відзначив почесною грамотою обласної ради професора Григорія Стеценка. Після урочистостей на студентів чекав сюрприз – «Мотиваційний пікнік», який організували Волинський обласний еколого-натуралістичний центр, комунальний заклад «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» та Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*