офіційний сайт

УСЕ МОЄ, ВСЕ ЗВЕТЬСЯ УКРАЇНА!

Так назвали свій творчий звіт студенти і викладачі відділення народних інструментів Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського.

Серед шанувальників української народної та авторської музики, які відвідали звітний концерт, були також і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, депутатки Ольга Омелько та Оксана Філіпчук.

Капела бандуристів “Срібні струни Волині”, оркестр українських народних інструментів, солісти, тріо, квартети, ансамблі продемонстрували глядачам усе жанрове різноманіття національного пісенного та інструментального виконавського мистецтва. Давні та сучасні твори звучали професійно і проникливо.

Від імені голови та депутатського корпусу Юрій Поліщук подякував виконавцям за неймовірну феєрію українського мистецтва та відзначив нагородами викладачів коледжу Валентину Милогородську, Світлану Міклоші, заслужену діячку мистецтв України Ірину Дмитрук. Відзнаки обласної військової адміністрації та луцької міської ради також отримали педагоги Алла Седенко, Лариса Рихлюк, Наталія Бойко, Віктор Дмитренко.

Директор коледжу Тарас Войтович привітав студентів і викладачів із успішним творчим звітом та побажав невпинного творчого і професійного зростання.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*