офіційний сайт

УПРАВЛІНСЬКІ МЕТОДИКИ І КЛАСИ БЕЗПЕКИ – НАВЧАННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ГРОМАД

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук взяв участь у навчальному семінарі для керівників і спеціалістів гуманітарних відділів територіальних громад.

«Такі навчання дають багато позивних результатів, адже ми можемо обмінятися досвідом, поспілкуватися та вивчити успішні практики один одного, – зауважив у вітальному слові Юрій Поліщук. – У процесі децентралізації на Волині сформовані 54 громади. І в кожній в освітній галузі послуговуються різними методами та моделями управління, які по різному працюють. Дуже важливо здобувати новий, сучасний досвід, апрбовувати нові методи і методики. Сьогоднішні навчання прислужаться цій меті».

Він також наголосив, що обласна рада відкрита до діалогу з педагогами, адже система освіти в Україні постійно оновлюється. Змін зазнають як вимоги до вчителів, так і навчальні програми. Тож, аби вчасно реагувати та коригувати нововведення, від громадськості потрібна своєчасна реакція, яку Волиньрада направить до вищих державних органів.

Під час зустрічі педагогам також презентували наповнення для кабінетів безпеки від STEM-class. Кабінети безпеки – це приміщення, де проводяться заняття і тренінги з пожежної і мінно-вибухової безпеки, евакуації, цивільного захисту, першої допомоги, правил поводження на дорозі та інших аспектів безпечної життєдіяльності. Наочні матеріали допоможуть дітям у формі гри отримати знання і практичні навички, засвоїти алгоритми дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

«Наша головна мета – щоб наші школярі навчилися зарадити не тільки собі, але й стороннім людям. Нині в умовах війни ми маємо на меті також навчити дітей берегти своє життя і здоров’я, тому тут також представлені 3-D моделі вибухових пристроїв. Це дозволяє показати дітям як виглядає той чи інший небезпечний предмет, навчити як з ним поводитися», – розповіла директорка компанії STEM-class Галина Чеборовська.

На виставці також представили моделі небезпечних побутових ситуацій, як от пожежу від невимкненої праски, палаючу мікрохвильову піч, а також симулятор вогнегасника, за допомогою якого діти і дорослі можуть навчитися ним користуватися.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*