офіційний сайт

УКРПОШТА УВІКОВІЧНИЛА ГВАРДІЮ НАСТУПУ

Вийшов у світ новий поштовий блок “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу”.

Участь у спецпогашенні чергової патріотичної поштівки взяли голова обласної ради Григорій Недопад, очільник ОВА Юрій Погуляйко, керівник ГУ Національної поліції в області Юрій Крошко, начальник 6 Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський, а також командир військової частини Володимир Олійник.

Нова марка зображує бійців спеціальних штурмових підрозділів – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «Ми продовжуємо випуск серії героїчних поштових марок, розпочату у 2022 році, і сьогодні презентуємо поштовий блок із трьох марок, присвячених “Гвардії Наступу”. Упевнений, що хоробрі та відчайдушні захисники цих спецпідрозділів, які вже невдовзі звільнятимуть окуповані території, відіб’ють ворога, наблизивши нашу перемогу”, – переконаний керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Люсак.

«Наш підрозділ називається «Лють» – це штурмова бригада, у якій представлені поліцейські з усіх куточків України, у тому числі й волиняни. Лють, яка накопичилась у нас за більш ніж рік війни, буде втілена в зброї. Наша помста неминуча», – запевнив начальник ГУ Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко.

«У складі нацгвардії України вже сформовано шість бригад Гвардії наступу, які сьогодні проходять бойове злагодження і готові до виконання завдань за призначенням. Тримаємо стрій і єдиним кулаком наближаємо перемогу», – додав командир однієї з військових частин Володимир Олійник.

«Наш підрозділ «Сталевий кордон», уже сформований, навчений та готовий до виконання бойових завдань. Дуже приємно, що ми також увійдемо в історію за посередництвом цих марок», – зауважив начальник 6 Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський.

Голова обласної ради Григорій Недопад назвав поштовий блок, присвячений Гвардії наступу, знаковим. «Нацгвардія, прикордонна служба та нацполіція у перші дні хвилини та дні повномасштабного вторгнення стали на захист країни. А сформувавши Гвардію наступу, поженуть окупанта за поребрик і творитимуть нову – переможну історію України», – підкреслив він.

Автор ескізів марок та конвертів — заслужений художник України Олександр Охапкін. Тираж поштового блоку – 235 тисяч примірників, вартість блоку – 69 грн. Придбати новий поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти, в офіційному філателістичному онлайн-магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*