офіційний сайт

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОБЛАСНИХ І РАЙОННИХ РАД ГОТУЄТЬСЯ ДО З’ЇЗДУ І ОНОВЛЕННЯ

Процес підготовки обговорили під час онлайн консультацій з уповноваженими членами організації. Участь в дискусії взяв заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.

На противагу попередньому рішенню УАРОРу про проведення з’їзду через три місяці після завершення дії воєнного стану, найбільш активні колективні члени асоціації в особі голів обласних та районних рад усе ж вважають за необхідне провести звітно-виборчий форум у найближчій перспективі. Серед наведених аргументів: п’ятирічний термін повноважень голови та правління асоціації сплив два роки тому, необхідна ревізія асоційованих членів, серед яких і досі перебувають районні ради, які ліквідовані в результаті децентралізації, нез’ясованим лишається і статус райрад тимчасово окупованих територій, окрім того оновлення потребує і статут організації.

Беручи до уваги таку вимогу, Президент УАРОР Сергій Чернов підписав рішення про скликання з’їзду на 28 вересня у столиці, запропонував порядок денний та доручив організацію форуму секретаріату асоціації. Однак у результаті дискусії очільники рад висловили пропозицію провести з’їзд щонайменше на місяць раніше і на території однієї з центральних чи західних областей, а підготовку, в тому числі і формування порядку денного, доручити обласній раді, яка прийматиме звітно-виборчий форум УАРОРу чи уповноваженій групі очільників рад. Остаточне рішення щодо дат та умов проведення з’їзду буде ухвалене після заявленої позиції усіма членами асоціації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*