офіційний сайт

УКРАЇНА – ЦЕ МИ: ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ЦЕНТРІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Свято відзначили, нагородивши найрозумніших, найдопитливіших, найталановитіших вихованців закладів позашкілля. Обдаровану молодь привітали депутат Волиньради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Ройко та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Юрій Ройко передав вітання від голови обласної ради Григорія Недопада і всього депутатського корпусу та зазначив: найбільше щастя – чути сміх наших дітей. «Нам є заради кого виборювати нашу незалежність та свободу – заради майбутнього наших дітей. Заради того, щоб вони могли жити у вільній, сильній та суверенній Україні. Заради того, щоб вони могли творити, надихатись та надихати», – наголосив обранець громади.

«Попри те, що зараз нелегкі часи для нашої держави, і наші діти знають що таке війна, кожен з нас робить усе, щоб перемога України настала якнайшвидше. Навіть найменші українці збирають на дрони та тепловізори, надихають наших військових своїми малюнками та листами, перемагають у міжнародних змаганнях і конкурсах та доводять, що українці – монолітна, творча і безстрашна нація, – зазначив народний депутат Вячеслав Рубльов. – Наше завдання – дбати про те, щоб діти росли справжніми патріотами. Вони – наша гордість і наше майбутнє. Вірю, що разом ми подолаємо всіх ворогів». Він також відзначив грамотами народного депутата колектив центру позашкільної освіти Волинської обласної ради та художню керівницю ансамблю народного танцю «Барвінок» Ковельського палацу учнівської молоді Любов Ризванюк.

Директорка центру позашкільної освіти Оксана Філіпчук підкреслила: сьогоднішні урочистості – підсумок навчального року, спільної копіткої щоденної праці багатьох людей: керівників закладів, педагогів, вихованців, батьків.«Наші діти – переможці міжнародних змагань, виставок і конкурсів. Вони надзвичайно обдаровані й талановиті. Їхні досягнення – привід для гордості не тільки батьків, а й для нас, викладачів. І це надихає працювати ще більше і наполегливіше».

Також сьогодні Центр позашкільної освіти та Луцький національного технічного університет підписали угоду про співпрацю. Вже 3 червня для наймолодших чомучок у виші працюватиме «Дитячий Університет ЛНТУ».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*