офіційний сайт

«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2023»: ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ І ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти вшанували учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності. Освітян-новаторів привітали очільник постійної депутатської комісії з питань бюджету Орест Маховський, депутат облради Юрій Харченко та парламентар Вячеслав Рубльов.

Керівник інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко констатував, що попри складнощі воєнного стану у 2022 та 2023 роках участь у фаховому конкурсі взяли без малого дві сотні волинських освітян. Він також зауважив, що упродовж 28-ми років існування цих творчих змагань Волинь незмінно входить у п’ятірку загальнодержавного рейтингу за кількість лауреатів та переможців. «Черговий тур конкурсу засвідчив вашу високу професійність і педагогічну майстерність. Нехай досвід конкурсних випробувань допоможе вам зреалізувати професійні задуми та досягти нових висот», – звернувся він до освітянської спільноти.

Від імені голови та депутатського корпусу Волиньради педагогів привітав очільник бюджетної комісії Орест Маховський. Він зауважив, що освітяни також ведуть боротьбу за майбутнє нації, формуючи суспільно-активних та патріотично вмотивованих громадян. «Цьогорічні конкурсні номінації якнайкраще відображають пріоритети шкільної освіти у сьогоднішній надскладний період. Початкова освіта – надзвичайно важливо уже з першого класу навчити і виховати дітей в дусі поваги і любові до України, її історії, культури, мови. Захист Вітчизни, фізична культура, основи здоров’я – це те, що гартує наших дітей, вчить бути витривалими, мужніми і гордими за свою країну. Щиро дякую, що інвестуєте у наших дітей свої знання та досвід. Велика шана усім учителям, які взяли участь у конкурсі і отримали високі оцінки та визнання! Слава Збройним силам, які дають можливість навчати і виховувати!», – висловив вдячність Орест Маховський. Він також нагородив кращих педагогів відзнаками обласної ради.

Окремі освітяни та педколективи отримали подяки і від народного депутата України Вячеслава Рубльова. «Зараз нам усім неймовірно важко, але кожен з нас вірить у перемогу. Переконаний, що невдовзі ви зможете без тривог і укриттів навчати дітей. А вони згодом прославлятимуть нашу країну у великій європейській сім’ї», – висловив упевненість народний обранець.

Кожен з учасників конкурсу педагогічної майстерності отримав диплом лауреата, а переможців відзначили також і грошовими винагородами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*