офіційний сайт

У ЗАТУРЦЯХ СТВОРИЛИ АЛЕЮ СЛАВИ і ПАМ’ЯТІ

Відкриття меморіального місця на честь полеглих воїнів приурочили до Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Разом із мешканцями громади, військовослужбовцями та рідними загиблих вшанували пам’ять Героїв голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Алею Слави і Пам’яті про загиблих Героїв громади облаштували у самому центрі Затурців. Тут встановили 22 пам’ятні дошки зі світлинами та описом життєвого і бойового шляху односельців, які віддали життя за Україну з 2014 року. Ще три стенди – у процесі виготовлення. Крім 25 загиблих мешканців громади, досі невідома доля ще 6 воїнів. Священники Православної Церкви України помолилися за полеглих Героїв та освятили пам’ятне місце.

Голова обласної ради Григорій Недопад відзначив знаковість місця, де облаштували Алею Слави і Пам’яті. «Кожен, хто буде проходити і проїжджати повз, буде дивитися в очі загиблим Героям, згадуватиме тих, хто захищав Україну. На жаль, тепер центральна площа кожного міста і села мають такі алеї. Наш обов’язок пам’ятати та цінувати подвиг нашого світлого воїнства і піклуватися про їхні родини».

До присутніх звернувся і парламентар Вячеслав Рубльов. Він зазначив, що війна торкнулася кожної родини, на захист держави і нації стали батьки, чоловіки, сини, брати, сестри, доньки, матері. «Воїни, які загинули, віддали найдорожче – своє життя – заради того, щоб в їхніх сімей було майбутнє, щоб вони могли жити, вчитися, працювати. І кожен з нас на своєму місці працює, щоб наблизити таку довгоочікувану перемогу, – зазначив народний депутат України. – Ми віримо в те, що перемога стає ближчою, і робимо все, щоб не згасла пам’ять про Героїв, які поклали своє життя».

«Ми схиляємо голови перед родинами загиблих. Дякуємо вам за виховання справжніх патріотів. Ми ніколи їх не забудемо. І молимось, аби на цій алеї не збільшувалась кількість меморіальних стел», – сказав голова громади Юрій Ковальчук. Він також подякував кожному, хто долучився до спорудження алеї.

Під час церемонії вшанування військові вручили посмертні нагороди рідним загиблих військовослужбовців. Так, Указом Президента орденами «За мужність» ІІІ ступеня удостоєно Миколу Хорощука та Василя Блажевського. Нагороду отримали мама та дружина загиблих Героїв. На завершення присутні поклали квіти до стендів та спільно виконали Гімн України.

Більше світлин за посиланням: https://photos.app.goo.gl/rqDqhvvJLntXdVEUA

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*