офіційний сайт

У ВОЛИНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ – НОВИЙ КЕРІВНИК. З НИМ ЗУСТРІВСЯ ГОЛОВА ОБЛРАДИ

Григорій Недопад провів робочу зустріч із новопризначеним начальником Головного управління ДСНС у Волинський області – полковником служби цивільного захисту Мирославом Дем’янчуком та його заступником із запобігання надзвичайним ситуаціям Костянтином Романчуком.

На початку розмови голова обласної ради зауважив, що головний представницький орган області має конструктивну співпрацю із волинськими надзвичайниками. «До війни доволі дієвою була й обласна регіональна програма цивільного захисту, що передбачала співфінансування підрозділів ДСНС, кошти на утримання місцевої пожежної охорони, заходи із приведення об’єктів обласної комунальної власності у належний протипожежний стан, захист природних екосистем від пожеж і таке інше. Виділялись на ці потреби і кошти місцевих бюджетів, тобто є цілковите порозуміння і співпраця», – стверджує Григорій Недопад.

Він також додав, що спільна робота не припинилась і навіть посилилась в умовах війни, адже волонтери та благодійники, з якими співпрацює обласна рада, неодноразово надавали необхідну гуманітарну допомогу для підрозділів ДСНС.

Мирослав Дем’янчук високо оцінив стан справ із забезпеченням та підготовкою волинських підрозділів ДСНС до ліквідації надзвичайних ситуацій і несення служби. Він також висловив сподівання на подальшу співпрацю з обласною радою та тергромадами, зокрема в частині реалізації спільних міжнародних проєктів щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів та закупівлі сучасної спецтехніки.

Домовилися й про тісну взаємодію щодо підготовки та облаштування укриттів в освітніх закладах області. У ході зустрічі також обговорили результати спільної робочої наради з питань дотримання правил пожежної і техногенної безпеки на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яка відбулась наприкінці вересня.

Як повідомив заступник начальника ДСНС в області Костянтин Романчук, станом на сьогодні надзвичайниками обстежено 89 об’єктів обласної комунальної власності. «За результатами обстежень виявлено 452 порушення правил пожежної та техногенної безпеки. На 16 об’єктах таких не виявлено взагалі, ще на 24 – незначні. Загалом дирекція установ проводить активну роботу з приведення об’єктів у належний протипожежений стан», – зауважив він.

Надзвичайники рекомендують керівникам закладів розглянути можливість спрямування коштів як на усунення порушень капітального характеру, так і незначних, що не потребують значних асигнувань.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*