офіційний сайт

У ВОЛИНСЬКОМУ МЕДІНСТИТУТІ – ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

В урочистостях з нагоди посвяти першокурсників взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, депутати Волиньради Юрій Валецький та Роксолана Цвид, начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух, а також професорсько-викладацький склад закладу.

Цьогоріч лави медичного освітнього закладу поповнили понад 260 першокурсників включно із бакалаврами та магістрами. Загалом професію медичного працівника середньої ланки в інституті здобуватимуть понад 700 студентів за спеціальностями: медсестринство (освітні програми: сестринська, лікувальна, акушерська справа, а також нова: екстрена медицина/парамедик); фармація, промислова фармація та психологія (клінічна психологія).

Тимчасово виконувачка обов’язки ректора медичного вишу Тетяна Пастрик привітала першокурсників зі вступом, а надто із їх усвідомленим вибором майбутньої спеціальності. «Медицина – це не просто професія, це – покликання, велика відповідальність і велика любов до людини й світу. Щиро дякую за те, що з поміж безлічі вітчизняних медичних закладів і можливостей навчатись за кордоном ви сьогодні стаєте спільнотою Волинського медінституту. Це – престижно та відповідально, адже девіз нашого закладу: «Ваше здоров’я – наш пріоритет». Тут працюють професіонали. Унікальність нашого закладу й у тому, що в інституті функціонує фаховий коледж, у складі є професійно-технічне навчання, а також післядипломна освіта», – підкреслила вона.

Очільник Волиньради Григорій Недопад, звертаючись до першокурсників, наголосив на перспективності обраного ними навчального закладу та актуальності професії медичного працівника.

«Волинський медичний інститут активно розвивається та вдосконалюється. В амбітних планах керівниці та усього колективу -зробити заклад одним із найпотужніших в Україні. І ті унікальні спеціальності, які вже зараз починають проходити акредитацію, надзвичайно потрібні вітчизняній медицині. Ваші нові спеціальності будуть затребувані як на передовій, для порятунку життів наших захисників, так і для закладів охорони здоров’я нашого регіону. Бо сьогодні відчуваємо певний брак кваліфікованих медичних працівників. Наше ж завдання, як керівництва області, сприяти розвитку волинської медицини. Задля цього ми постійно ведемо діалог із урядовцями МОЗ та міжнародними партнерами. Ви, шановні першокурсники, маєте стати майбутнім не польської чи німецької, а саме української медицини», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*