офіційний сайт

У ВОЛИНСЬКІЙ ОДЮСШ –ЧЕМПІОНАТ ЗІ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ

Учасників змагань від імені депутатів та очільника обласної ради привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Цьогоріч у традиційному відкритому чемпіонаті Луцька з спортивної акробатики беруть участь майже сотня спортсменів віком від 5 до 20 років. Змагатимуться команди з Волинської, Львівської, Київської, Дніпропетровської та Одеської областей. Про високий рейтинг змагань свідчить склад суддівського журі: майстерність акробатів оцінюватимуть 10 суддів національної категорії з різних регіонів України.

«Щиро бажаю, щоб ці змагання піднесли кожного з вас ще на сходинку вище. Продемонструйте усе, чого ви навчилися, що здобули великим бажанням і важкою працею на тренуваннях. Я не сумніваюся, що сьогодні ми побачимо і силу, і гнучкість, і красу, і гармонію, і динаміку, і баланс. Окрема вдячність тренерам, за те, що вкладають свої знання, вміння, досвід і душу, за те, що плекають і виховують гарних, сильних, вольових і справжніх українців. Підозрюю, що суддям буде надзвичайно важко обрати кращих. Бажаю вам перемоги, як усі ми бажаємо сьогодні перемоги України!», – звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

Окрім спортивних відзнак кожен учасник чемпіонату, не залежно від результатів, отримає також цінні подарунки. Про це подбали благодійні фонди «Тільки разом» та «Віримо в Україну».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*