офіційний сайт

У ВОЛИНЬРАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ СПОРТИВНОЇ СПІЛЬНОТИ

Урочистості відбулися з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Спортсменів та їх наставників привітали і відзначили голова Волиньради Григорій Недопад та його перший заступник Юрій Поліщук, очільник ОВА Юрій Погуляйко і його заступник Юрій Гупало.

«У спортивній школі міста Рожище, яку я відвідував, були викарбувані слова: «Спорт – здоров’я, рух – життя». Я впевнений, що коли нація спортивна, то вона здорова. Низький уклін кожному з вас, особливо тренерам, за те, що піклуєтесь про своїх вихованців, заради їхніх результатів жертвуєте своїм вільним часом. Завдяки вам на спортивних трибунах світу лунає український гімн і піднімають український прапор», – зазначив Григорій Недопад. Він також повідомив, що наприкінці вересня область відвідає Міністр молоді та спорту України, голова Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт і запросив фізкультурно-спортивну спільноту на зустріч із ним.

Перший заступник голови Юрій Поліщук подякував спортсменам за їхні зусилля та за високі досягнення, якими пишається вся Волинь. «Щоразу, коли наші спортсмени піднімаються на п’єдестал під блакитно-жовтим прапором, у кожного з нас щемить серце, адже наші спортсмени – найкращі», – відзначив Юрій Поліщук.

За сумлінну працю, відданість справі, вагомий особистий внесок у популяризацію та розвиток спорту спортсменів та їх наставників відзначили почесними грамотами і подяками Волиньради.

На завершення урочистостей до присутніх звернувся ветеран спорту Микола Оніщук. «Зараз у нашої країни дуже важкі часи, і ми маємо бути об’єднані та долучатися до допомоги нашим захисникам. Цього року я виставив одну зі своїх медалей на аукціон, за яку виручили 40 тисяч гривень, які ми перерахували на допомогу ЗСУ. Тож закликаю усіх доєднуватися до збору коштів на підтримку нашої армії», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*