офіційний сайт

У ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ – ВИПУСКНИЙ

399 юнаків та дівчат – вихованців Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні – приєдналися до великої родини випускників. Із отриманням атестату їх привітав голова обласної ради Григорій Недопад.

Він зазначив, що його син – теж випускник цього навчального закладу. «Я впевнений, що ви станете окрасою України, її гордістю, адже майже половина з вас обрали військову сферу і продовжать навчання у вишах, які пов’язані з обороною. Після Перемоги кожен з вас стане рушієм змін у країні, будівничим оновленої держави та її надійним захисником і зробить усе для того, щоб на нашу землю більше не ступила нога окупанта», – висловив упевненість Григорій Недопад.

Очільник освітнього закладу Павло Боснюк відзначив високу якість підготовки ліцеїстів – цього року збірна команда ліцею стала переможцем Всеукраїнської спартакіади Чемпіонату України з військово-прикладних видів спорту. Учасники команди виконали спортивні нормативи кандидатів в майстри спорту. А ще керівник тепло подякував батькам за довіру та допомогу.

«Серед батьків наших дітей є немала кількість тих, хто прибув на випускний з районів ведення активних бойових дій. Завдяки їм, завдяки їхньому героїзму діти отримали можливість здобувати очну освіту, – наголосив керівник. – Під час навчання колектив закладу робив все, щоб сформувати в ваших дітей необхідні для дорослого життя якості та компетентності, доклали усіх зусиль, щоб випускники стали успішними в цьому непростому житті. Я просив би вас більше довіряти своїм дітям, дайте їм можливість бути самими собою – вони все зможуть, їм усе буде під силу».

Павло Боснюк нагородив кращих педагогів ліцею, переможців турнірів і олімпіад з навчальних предметів, найактивніших ліцеїстів, а також спортсменів, які досягли вагомих результатів.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/z2THWBtcKYYjziiZ9

Volyn Regional Lyceum with Intensive Military and Physical Training

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*