офіційний сайт

У ПЕДКОЛЕДЖІ ВІДКРИЛИ ТЕЛЕСТУДІЮ І ОБРАЛИ РЕКТОРА

В новоствореній студії під назвою «ЛПКмедіа» студенти

зможуть розвинути свої комунікаційні, лідерські якості, проявити творчу ініціативу та креативне мислення, отримати практичні журналістські навички та взяти участь в інтерактивному медіамайданчику для цікавих ефірів та профорієнтаційної роботи. На відкриття завітали голова обласної ради Григорій Недопад, народна депутатка України Ірина Констанкевич, представники закладів професійної освіти міста.

Як зазначив ректор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук, ініціатива створення студії виходила від студентів. «Наш пріоритет – якісна освіта і якісна освітня діяльність. В закладі – чудові комфортні аудиторії, висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який робить усе для наших студентів. І ми продовжимо цю роботу», – наголосив Петро Бойчук.

Студенти педколеджу активні не тільки в навчанні, але й працюють над саморозвитком. Так, вони почали випускати відеоролики на платформі Youtube, в яких розповідають про навчання в коледжі. Вже започаткували цикл передач, в яких знайомили абітурієнтів та студентів закладу із спеціальностями, умовами навчання та можливостями працевлаштування. Гостями ефірів стають викладачі, успішні випускники коледжу, спеціалісти різних галузей освіти та самі студенти.

Григорій Недопад високо оцінив роботу педагогів та ректора закладу і висловив сподівання, що невдовзі про Луцький педагогічний коледж та його студентів знатимуть в усьому світі. «Телебачення, якісні відео про заклад – це важливі елементи для його популяризації. Те, що ваші студенти працюють над цим, що їм цікаво розповідати про навчання та свою альма-матер, заслуговує схвалення. Переконаний, що студія буде розвиватися і стане ще потужнішою, а кількість активних студентів, які працюватимуть тут, зросте», – підкреслив голова Волиньради.

Він наголосив, що зараз перед українськими закладами освіти відкрилося вікно можливостей – є безліч освітніх проєктів, які передбачають навчання для студентів в частині створення мультимедійного контенту та залучення фінансування на розвиток навчального закладу. Тож робота студії «ЛПКмедіа» дасть змогу педколеджу взяти участь у міжнародних програмах, отримати грантові кошти та заявити про себе як передовий навчальний заклад.

Григорій Недопад також привітав Петра Бойчука із перемогою у виборах ректора коледжу. Так, із 199 виборців за нині діючого ректора віддали свої голоси 196.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*