офіційний сайт

У ЛУЦЬКУ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО

Змагання серед молоді до 23 років проводяться на честь бронзового призера Олімпійських ігор, волинянина Руслана Машуренка.

Учасниками традиційного турніру, який на Волині проводиться уже 15 років, цьогоріч стали більше 200 юнаків і дівчат.

Привітав учасників змагань голова відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, голова обласноі ради Григорій Недопад.

«Щороку турнір з дзюдо збирає кращих дзюдоїстів з усієї України. Хлопці та дівчата приїжджають позмагатися, навчитися новому та проявити свій талант, – наголосив очільник Волиньради. – Ми пишаємося тим, що Волинь виростила такого спортсмена як Руслан Машуренко. Попри усі незгоди, попри війну наші спортсмени продовжують тренуватися, приїздять на змагання, виборюють чергові перемоги та нагороди і доводять: українська нація – це нація незламних духом та сильних людей».

Засновник турніру – заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України, учасник бойових дій в Афганістані Анатолій Бондарєв. Він тренував Руслана Машуренка впродовж 1998-2002 років.

Сам спортсмен наголосив, що переможці змагань отримують звання майстра спорту України. «Кожен з вас націлений на найвищий результат, заради якого ви плідно тренувалися довгий час. Тож хай переможе найкращий», – підкреслив Руслан Машуренко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*