офіційний сайт

У ЛУЦЬКОМУ ПЕДКОЛЕДЖІ – ВИПУСКНИЙ

В урочистостях з нагоди вручення дипломів взяли участь перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, заступниця начальника управління освіти і науки ОВА Тетяна Соломіна, радниця голови облради, заслужена працівниця освіти України Людмила Плахотна, ректорат та викладацький склад закладу, духовенство ПЦУ, випускники та їх родини.

Ректор Луцького педколеджу Петро Бойчук розповів, що омріяні дипломи сьогодні отримають понад 430 випускників різних кваліфікаційних рівнів. На денній та заочній формах студенти навчались за спеціальностями: початкова освіта, дошкільна освіта, музичне мистецтво, фізична культура і спорт. У своєму виступі він також зауважив, що нинішнім випускникам довелось здобувати освіту у надскладний час випробувань пандемією, а по тому й великою війною.

«Це були не прості, суворі, а іноді й страшні роки. Але ми вистояли, не злякались, а лише стали сильнішими. Ми навчалися під звуки сирен, ховалися в укритті та були впевнені, що рано чи пізно увесь цей жах закінчиться, і я переконаний, що українська перемога вже не за горами. Ми вдало тримали освітній фронт, вболівали за якість знань і хочу вам доповісти, що вона не втрачена, адже кожен четвертий наш випускник сьогодні отримає диплом з відзнакою. Ви проявляли свою волю та жагу до здобуття знань, щоб після перемоги будувати міцну, європейську, процвітаючу державу. За це я щиро вдячний і студентам і викладачам, які не виїхали за межі України, а згуртувались і стали єдиною великою родиною. Окрім навчального процесу, ми також здійснювали нашу волонтерську місію. Сьогодні ми горді з того, що допомогли зберегти життя нашим захисникам, закупляючи шоломи, автомобілі та інші найнеобхідніші нашим Героям речі. Днями ми також придбаємо та передамо для потреб ЗСУ сучасний дрон, генератори та планшети» , – зазначив він.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук у своєму вітальному слові висловив вдячність керівництву закладу та студентству від імені усіх обранців волинської громади та від голови Григорія Недопада за їх високі досягнення в навчанні та небайдужу громадянську позицію.

«Сьогодні один із найкращих педагогічних коледжів Волині та й напевно всієї України випускає понад чотири сотні якісних спеціалістів. Я переконаний, що усі здобуті знання, вміння та навички ви будете передавати молодшому поколінню. Ви – основа волинської освіти. Саме вам належить творити майбутнє України під мирним і переможним небом. Бажаю кожному із вас знайти свою професійну стежину, яка б приносила вам і моральне, і матеріальне задоволення. А тому, хто має намір продовжити здобувати освіту на магістратурі, нехай неодмінно вдасться вступити у хороших вуз. Дякую ректорату та викладачам коледжу за те, що ваш заклад став чи не єдиним, який не навчав студентів в онлайн режимі. Ви зуміли докласти максимум зусиль, щоб дати дітям якісні знання і це сьогодні відображено у дипломах випускників, 25 % із яких з відзнакою», – наголосив він.

Окрім слів вітань, Юрій Поліщук виконав почесну місію вручення дипломів студентам освітнього ступеня бакалавр. Кращі студенти коледжу цього дня також отримали подяки і кубки за високі досягнення у навчанні, спорті, музичному мистецтві, а також за участь у конкурсах та олімпіадах.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*