офіційний сайт

У ЛУЦЬКОМУ ПЕДКОЛЕДЖІ – ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ

З відкриттям змагань у пам’ять про полеглих за цілісність країни випускників освітнього закладу учасників, організаторів та вболівальників привітали голова обласної ради, президент Федерації волейболу Волині, очільник обласного осередку НОКУ Григорій Недопад та голова депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук.

ІІІ відкритий турнір Волині з волейболу серед юнаків традиційно розпочався із вшанування пам’яті про воїнів – випускників Луцького педколеджу, які загинули, захищаючи цілісність та суверенітет України з 2014 року. Це – Володимир Прокопчук, Артем Карабан, Олександр Палюх, Дмитро Пилипчук, а нещодавно стало відомо про загибель на Луганщині і Ростислава Слєсара. Окрім юнаків життя задля перемоги поклали уже і п’ятеро батьків студентів коледжу. Присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

«Ми мали за честь знати і навчати цих мужніх патріотів. Дякуємо батькам, що виховали Героїв», – звернувся до родин воїнів директор освітнього закладу Петро Бойчук. Мама одного із захисників, очільниця громадської організації «Члени родин загиблих в АТО» Любов Карабан від імені сімей полеглих висловила вдячність викладачам і студентам коледжу за те, що бережуть пам’ять про їхніх синів. «Вони пожертвували собою, аби сьогодні ви могли жити і навчатися. Вам належить зробити все для того, щоб Україна була вільна, сильна і процвітаюча», – звернулася жінка до учасників змагань.

«Пам’ять про кожного героя, хто віддав життя за усіх нас, на завжди залишиться у наших серцях. Вже десятий рік триває боротьба за наше майбутнє, і ми повинні пам’ятати, якою ціною. Ваш фронт сьогодні – це освіта і спортивна арена. Ваші маленькі перемоги, як ріки море, доповнюють велику Перемогу. Хай найсильніший здійме над головою переможний кубок на честь і шану полеглих воїнів», – висловив юнакам побажання голова Волиньради Григорій Недопад. У призовий фонд турніру він передав волейбольні м’ячі. Також за багаторічну популяризацію волейболу, пропагування активного та здорового способу життя та висококваліфіковане суддівство відзначив подякою обласної ради суддю національної категорії Миколу Гамалійчука.

У волейбольному турнірі змагатимуться 9 команд – це вихованці не лише волинських освітніх і спортивних закладів, але й студенти з Тернопільщини та Львівщини.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*