офіційний сайт

У ЛУЦЬКОМУ ПЕДКОЛЕДЖІ – ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

Участь в урочистостях взяли голова Волиньради Григорій Недопад, народна депутатка України Ірина Констанкевич, студентство та педагогічний колектив закладу.

431 вступник навчатимуться за спеціальностями: дошкільна освіта, початкова освіта, середня освіта/фізична культура та середня освіта/музичне мистецтво, а також новою освітньою програмою – комп’ютерні науки.

Ректор Луцького педколеджу Петро Бойчук висловив вдячність першокурсникам за усвідомлений вибір навчального закладу. «Ми живемо єдиним колективом, не ділимо на студентів і викладачів, адже тут навчаються майбутні вчителі. У перспективі ви станете тими фахівцями, які будуть надзвичайно затребуваними в країні після перемоги. Вам доведеться навчати діток не лише на Волині, а й по всій території України. Про те, що ви будете працевлаштовані, у мене немає жодного сумніву, бо наших студентів, які ще навчаються, уже сьогодні масово запрошують на роботу. Ми відпускаємо на індивідуальний план навчання не лише четверті курси випускників, а й третьокурсників, бо є велика потреба у педагогічних кадрах», – зауважив він.

Голова обласної ради Григорій Недопад привітав першокурсників із вступом. «Після української перемоги саме вам доведеться нести службу на освітньому фронті. Відновлення України, я переконаний вже у недалекому майбутньому, розпочинатиметься саме із вас – майбутніх учителів та вихователів. У вас є унікальна можливість здобути якісні знання в одному із найкращих вітчизняних вищих закладів педагогічної освіти. Саме культура і освітні традиції західної України дадуть можливість на звільнених територіях, які були навмисно русифіковані, створити якісно нову українську націю, пробудити в українських дітях почуття патріотизму та любові до рідної землі. Це, на мою думку, ваше головне завдання, і я щиро бажаю вам впоратись із ним», – підкреслив він.

Загалом у Луцькому педколеджі у новому навчальному році здобуватимуть знання понад півтори тисячі обдарованих, ініціативних та наполегливих студентів, продовжуючи традиції утвердження національної державності, високої освіченості, прагнення до творчої праці заради процвітання Батьківщини.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*