офіційний сайт

У КОВЕЛІ ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ ГІМНАСТКИ

У Чемпіонаті області за програмою “Волинь спортивна-2023” взяли участь більше 180 дітей з Луцька, Володимира і Ковеля. Учасників спортивного свята привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

“Художня гімнастика – досить важкий вид спорту, який потребує величезної координації. Але вона формує в дітях культуру здорового способу життя, загартовує дух, змушує докладати ще більше зусиль, невпинно працювати над собою, щоб досягати гарних результатів. Бажаю віри у власні сили, впевненого шляху до перемог і найвищих досягнень”, – звернувся до учасників Юрій Поліщук. Він також подякував за підтримку батькам спортсменок, адже мотивувати дітей, виховувати їх наполегливими і цілеспрямованими – завдання не з простих.

Юні грації представляли 3 спортивні школи і 6 клубів та змагалися у вправності володіти хулахупом та булавами.

Головна мета змагань – популяризація гімнастики серед молоді. За результатами командної першості перемога дісталася гімнасткам із ДЮСШ №3 м. Луцьк, друге місце посили вихованки Луцької ДЮСШ №2, третє ‐ граціям ДЮСШ Володимира. Переможців і призерів нагородили медалями, дипломами та цінними подарунками.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*