офіційний сайт

У ДОРОСИНЯХ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Спільно із родинами загиблих, мешканцями громади, військовослужбовцями та духовенством пам’ять Героїв вшанували голова Волиньради Григорій Недопад,а також депутати обласної ради Юрій Харченко та Оксана Філіпчук.

Меморіал пам’яті загиблих Героїв – уродженців громади облаштували на центральній площі села Доросині. Тут встановили стелу з 21 світлинами та описом життєвого і бойового шляху земляків, які віддали життя за Україну.«Я сьогодні хочу вклонитися батькам, матерям та родинам загиблих воїнів за те, що виховали справжніх патріотів. Про долю деяких наших земляків нам поки достеменно не відомо, адже вони вважаються зниклими безвісти або перебувають у полоні. Ми сьогодні також молимося, щоб усі вони повернулися у рідні домівки живими і неушкодженими», – сказав, звертаючись до присутніх, очільник Доросинівської громади Микола Касянчук.

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що у ці важкі для України часи такого роду пам’ятні місця з’являються чи не у кожній громаді Волині. «На жаль, ми втрачаємо мужніх і сміливих своїх доньок і синів. Важко оцінити усю глибину болю родин, які переживають це горе. Тому закликаю кожного, хто буде проходити і проїжджати повз, вклонитися пам’яті загиблих Героїв, які віддали за Україну найцінніше- своє життя. Великою заслугою громади буде данина шани полеглим землякам, якщо біля підніжжя цієї жовто-блакитної стели завжди будуть стояти квіти і горітиме свічка, адже наш обов’язок пам’ятати та цінувати їх подвиг», – наголосив він.

«Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. А наша пам’ять про цих Героїв, які стали на захист нашої держави, нашого миру і спокою,житиме у наших серцях і у нашій пам’яті вічно», – додав депутат обласної ради Юрій Харченко.

В рамках заходу священники Православної Церкви України склали молитву за упокій душ полеглих Героїв та освятили це пам’ятне місце.До підніжжя стели лягли квіти і вінки, на завершення присутні спільно виконали Державний Гімн України.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/7JNMaDFhJxYmFZeD9

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*