офіційний сайт

У ЦЕНТРІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВІДКРИЛИ STEM-ЛАБОРАТОРІЮ

Презентацію першого серед закладів позашкілля Волині нового високотехнологічного простору для розвитку дітей відвідали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, парламентар Вячеслав Рубльов, голова правління благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.

Директорка Центру позашкільної освіти, депутатка обласної ради Оксана Філіпчук зауважила, що очолюваний нею заклад вже не перший рік у навчальному процесі застосовує елементи STEM-освіти, адже це популярний напрям, що охоплює природничі науки, технології, інженерію та математику. А завдяки цій лабораторії та науково-технічній профілізації освітньої установи для вихованців відкриється ще більше можливостей. «Сьогодні здійснилася мрія багатьох, нам вдалося відкрити цю сучасну лабораторію, як осередок STEM-освіти. Відтепер наші вихованці матимуть практичне застосування своїх наукових, математичних, технічних та інженерних знань і вмінь та можливість вдосконалюватися у майбутній професії. Тут займатимуться діти з щонайменше восьми гуртків технічного профілю, і я переконана, що завдяки можливостям цієї лабораторії, ми будемо мати ще більше перемог на всеукраїнських та міжнародних конкурсах», – висловила впевненість директорка.

Оксана Філіпчук також зауважила, що здійснити мрію центру фінансово допоміг фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», адже власним коштом в умовах війни комунальний заклад не зміг би цього зробити. Закуплено сучасне устаткування вартістю майже 100 тисяч гривень. До відкриття лабораторії також долучились і народний депутат України Вячеслав Рубльов, обласна рада, як засновник центру, та профільне управління ОВА. «Хочу поділитися нашими амбітними планами у прийдешньому році відкрити ще дві надсучасні STEM-лабораторії за напрямами інформаційні технології, а також мікро- та макросвіт», – поділилася планами Оксана Філіпчук.

Від імені депутатів і голови Волиньради Григорія Недопада його заступник Григорій Пустовіт висловив вдячність усім. хто долучився до втілення інноваційного задуму в життя. «У першу чергу хочу подякувати фонду народного депутата Ігоря Палиці «Тільки разом», який багато допомагає не лише нашим захисникам, а й робить інвестиції в майбутнє. Бо створення такої лабораторії – це саме така неймовірно прогресивна інвестиція у майбутній розвиток нашої держави та Волині. Завдяки цим новаціям діти розвиватимуться, отримуватимуть нові знання та можливості. І я впевнений, що у недалекій перспективі вони відтворять здобуті навички у своїх розробках та винаходах, які будуть рухати вперед наше життя, робити його кращим та досконалішим», – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*