офіційний сайт

У БІБЛІОТЕЦІ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

До 83-ї річниці заснування книгозбірні у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся день відкритих дверей «Бібліотека – наш дім».

З нагоди святкової дати у закладі провели низку панельних дискусій та презентували українсько-німецьку виставку «Волинь і Північний Рейн-Вестфалія: мости з минулого в сучасне».

Участь у одній із панельних дискусій «Тримаймо культурний фронт. Спільно – до перемоги» взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

«Коли з’явився телевізор, ми думали що кінотеатри не працюватимуть. Коли з’явився інтернет, ми думали, що книжки та бібліотеки відійдуть в минуле. Проте кінотеатри працюють, книжки купують і читають, а бібліотеки працюють. Бібліотека це той геніальний винахід людства, який завжди буде з нами, – зазначив Григорій Пустовіт. – Наші бібліотеки і, зокрема, бібліотека Олени Пчілки, постійно розвиваються та шукають ефективні методи взаємодії з читачами. І це надихає».

Він підкреслив: воєнний фронт з’являється там, де програє культура – туди приходять танки, зброя і окупанти. «Зараз ми стаємо свідками того, як змінюється наша держава і наші люди. Зараз ми усвідомили, наскільки важлива українська культура, українська мова. І бібліотеки – це наш провідник і натхненник до розвитку», – наголосив Григорій Пустовіт.

Очільниця книгозбірні Наталія Граніч розповіла, що в планах розвитку закладу на наступні кілька років – зробити його доступним для маломобільних верств населення, облаштувати безбар’єрний та комфортний простір для навчання та відпочинку. «Крім того, ми плануємо зробити ремонт приміщень, цифровізувати бібліотечні процеси та послуги, розширити перелік послуг, а також взаємодію з українськими та закордонними партнерами», – розповіла Наталія Граніч.

Під час заходу керівниця книгозбірні вручила найактивнішим читачам та ветеранам бібліотечної справи постійні читацькі квитки, які дають можливість пожиттєвого користування фондами бібліотеки імені Олени Пчілки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*