офіційний сайт

«ТИМ, ХТО ПРАЦЮЄ ЗАРАДИ ІНШИХ, ДОПОМАГАЄ ВСЕСВІТ»

У цьому переконана очільниця благодійного фонду «Старе місто» Лариса Новосад.

Сьогодні у розпорядження цієї організації голова обласної ради Григорій Недопад та депутатка Ольга Омелько передали гуманітарний вантаж. Його спорядили у Польщі за координації Яна Вєсьолека – керівника Сілезького регіонального Товариства друзів дітей, з яким Волиньрада підписала меморандум про взаємодію. У вантажі – медикаменти та індивідуальні аптечки, антисептики і засоби гігієни, ліхтарики, свічки, батарейки та бензопили, каремати, спальні мішки, теплий одяг, продукти тривалого зберігання, сухофрукти та енергетичні батончики.

Лариса Новосад дякує за відчутний внесок у загальну справу і зауважує: «Як громадська організація осіб з інвалідністю ми, як ніхто інший знаємо, наскільки важлива допомога, коли вона потрібна». Саме це, каже жінка, і спонукало її та однодумців на основі сонячної кав’ярні «Старе місто», яку заснували батьки дітей із синдромом Дауна, створити однойменний благодійний фонд.

Сьогодні – це потужний волонтерський центр, який налагодив ефективне партнерство з студентською та учнівською молоддю, територіальними громадами, громадськими та релігійними організаціями, міжнародними фондами, органами влади, бізнесом, професійними асоціаціями.

«Деякі члени нашої громадської організації евакуювалися з дітками за кордон і там організовують збір допомоги та надсилають її сюди. Ми підтримали Луцький геріатричний пансіонат генераторм, а тепер підопічні допомагають нам: ліплять вареники, плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки. А нещодавно про бажання бути корисними заявили і утриманці СІЗО», – наводить приклади співпраці Лариса Новосад.

У сонячній кав’ярні двері не зачиняються, тут постійно людно: хтось звозить допомогу, інші її фасують, хтось формує гуманітарні вантажі на південь і схід, розробляє логістику, збирає потреби. Кажуть, допомагають усім: від авто та дронів військовим – до харчів та побутових речей мешканцям деокупованих і прифронтових територій, іграшок та памперсів для сиротинців.

Григорій Недопад з’ясовує потреби і проблеми волонтерсько-благодійного осередку. Вони є, каже Лариса Новосад, постійно потрібне пальне для доправлення вантажів за призначенням, у дефіциті дитячі засоби гігієни та іграшки, корми для тварин, бензопили. Голова Волиньради пообіцяв допомогти з вирішенням.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*