офіційний сайт

ТУРНІР-МЕМОРІАЛ У ПАМ’ЯТЬ ПРО РЯТУВАЛЬНИКІВ

Упродовж двох днів на Волині тривали 34-ті Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту на честь пожежних-героїв Чорнобиля. Участь у відкритті турніру взяв голова Волинської обласної ради Григорій Недопад. Також до дійства доєдналася делегація Воєводської комендатури Державної пожежної служби Республіки Польща в Щецині.

З метою вшанування подвигу перших вогнеборців, які ціною власного життя гасили палаючий реактор, а також усіх рятувальників, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи цей меморіальний турнір започаткували у 1987-му і з тих пір проводять щороку.

Волинь ці міжнародні змагання приймає вдруге. Звання найвправніших виборюватимуть 12 найкращих команд рятувальників з територіальних підрозділів та навчальних закладів ДСНС України з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Львівської, Одеської, Сумської, Чернігівської області, Києва та навчальних закладів ДСНС України.

Їх привітав очільник обласної ради: “Такі змагання не лише допомагають нам берегти пам’ять про героїв, які пожертвували своїм життям заради нас, та шанувати їхній подвиг. Це також і конкурс майстерності, витривалості та вправності тих, від кого сьогодні і повсякчас залежать і наші життя. Спасибі за службу, шановні рятувальники! “, – висловив вдячність Григорій Недопад.

Рятувальники змагалися у підійманні штурмовою драбиною на 4-й поверх навчальної башти, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, а також виборювали першість у пожежній естафеті 4х100 м та бойовому розгортанні.

У підсумку перше місце у загальнокомандному заліку виборола команда Черкаського інституту пожежної безпеки, волиняни зайняли друге, а третіми стали рятувальники з Києва.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*