офіційний сайт

ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ НА ВОЛИНІ БУТИ

Голова обласної ради Григорій Недопад провів робочу зустріч з директором Інституту серця МОЗ України Борисом Тодуровим.

У перемовинах також взяли участь директор обласної клінічної лікарні Олександр Дудар та провідний фахівець з трансплантології Волині Михайло Загрійчук. Йшлося про розширення перспективи розвитку трансплантології в області. Зокрема, очільник обласної ради Григорій Недопад предметно цікавився в Бориса Тодурова потребами в організаційних та матеріальних ресурсах, аби в найближчому майбутньому на базі кардіоцентру обласної лікарні впровадити у самостійну практику пересадку серця, а також печінки.

Керівник медустанови Олександр Дудар розповів, що місцеві кардіохірурги під контролем колег з Інституту серця МОЗ уже провели 4 пересадки серця. А загалом з квітня минулого року, відколи в клініці започатковано трансплантологію, здійснили майже три десятки успішних операцій із пересадки нирок. Він запевнив, що персонал готовий працювати над розвитком цього особливого виду меддопомоги.

За результатами зустрічі з Борисом Тодуровим досягнуто домовленості про серію навчань волинських спеціалістів на базі Інституту серця. Також за підсумками консультацій із провідним трансплантологом країни Григорій Недопад доручив керівництву обласної лікарні скласти перелік необхідного додаткового обладнання. Крім того, задля популяризації трансплантології серед населення області вирішили запровадити традиційні зустрічі потенційних реципієнтів (тих, хто потребує пересадження органів) з пацієнтами, які в результаті трансплантації отримали шанс на повноцінне життя.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*