офіційний сайт

ТЕХКОЛЕДЖУ ЛНТУ – 45

Від імені Волиньради з ювілеєм викладацький та студентський колективи привітав перший заступник голови Юрій Поліщук. До віншувань також долучилися ректорка ЛНТУ Ірина Вахович, заступниця міського голови Ірина Чебелюк, представники облвійськадміністрації, об’єднаних сил оборони, колишні студенти та педагоги.

Керівник технічного коледжу Олег Герасимчук у своїй промові зауважив, що ювілейну дату колектив розцінює як нагоду підсумувати здобутки. За цей період училище на 46 учнів трансформувалося в престижний, прогресивний заклад передвищої фахової освіти з понад 1,5 тисячами студентів. За його словами, ключова мета – це якість освіти та освітнього середовища, а головний здобуток – затребуваність випускників на ринку праці та їхнє професійне зростання. «Наш коледж – це кузня технічних кадрів на Волині, маємо й унікальні спеціальності, за якими готуємо фахівців тільки ми. Одночасно кожного року інтегруємося до змін на ринку праці. Примітно, що дві третини наших випускників продовжують навчання у вишах», – з гордістю розповів Олег Герасимчук.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зауважив, що попри поважний ювілей, заклад дуже сучасний. «Сьогодні я побачив міцний зв’язок між поколіннями. Ви цінуєте свою історію, а отже – маєте гарне майбутнє. Показник успішності коледжу – це те, що молодь бажає тут навчатися, що підтверджує постійне виконання вами обсягів регіонального замовлення. Зичу багато хороших студентів, шоб робота приносила моральне задоволення й достаток, і відсвяткувати ще не один ювілей», – звернувся до колективу Юрій Поліщук. Він також відзначив почесними грамотами обласної ради кращих педагогів.

Працівники коледжу також отримали відзнаки від ректорату ЛНТУ, керівництва ОВА, Луцькради та військових. Зокрема, директора Олега Герасимчука відзначено медаллю «За сприяння ЗСУ», адже освітній заклад постійно і потужно допомагає силам оборони та веде активну волонтерську діяльність.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*