офіційний сайт

СВЯТО – ЯК ЛІКИ

З нагоди Дня захисту дітей в обласному медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства для маленьких пацієнтів влаштували святкові розваги. До яскравого дійства долучились заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, народна депутатка України Ірина Констанкевич, начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух, медики, а також батьки.

«Ось уже другий рік поспіль День захисту дітей має для усіх нас особливе значення, адже відзначається у час повномасштабної війни, а відтак наші діти як ніколи раніше потребують захисту дорослих. Вони мають відчувати піклування і любов, зростати безтурботними і радісними, бо щасливе дитинство – запорука щасливого майбутнього», – наголосила гендиректорка закладу Ірина Горавська. Розпочинаючи свято, малі й дорослі взялися за руки і випустити в небо жовті та блакитні кульки, загадавши одне на всіх бажання про переможний мир в Україні.

«Нинішнє свято напевно й відбувається саме для того, щоб ми, об’єднавшись та мріючи про перемогу і мир, подякували всім українським захисникам, які боронять нашу землю та наше майбутнє. Тож давайте побажаємо нашим воїнам сили, віри і мужності. Дорогі лікарі, ваша праця стала особливо цінною з початком війни, ви саме ті люди, хто працює на майбутнє, бо піклуєтеся про здоров’я та появу на світ наших дітей щодня, а не лише у перший день літа. Ви також є нашими захисниками», – додала народна депутатка Ірина Констанкевич.

«Сьогодні мені доручено почесну місію – вручити відзнаки обласної ради тим, хто сьогодні дбає про здоров’я дітей, підтримує їх та вкладає у них усю свою душу, свій професіоналізм та вміння, щоб спільно з дітками подолати усі їхні проблеми та недуги», – наголосив у своєму вітальному слові заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт. – Діти – це неймовірний світ: щирий, доброзичливий, світлий, допитливий, цікавий та яскравий. Наші воїни ризикують своїм здоров’ям та життям, щоб малюки росли здоровими і щасливими. І так обов’язково буде, адже у вас вірять наші захисники, у вас вірять батьки та лікарі».

Так, подяками голови обласної ради за сумлінну працю, професійність, відданість справі, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей нагороджено керівницю обласного медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірину Горавську та завідувачку відділення дитячої онкогематології Яну Рижко. Почесні грамоти обласної ради Григорій Пустовіт вручив медичному директору з хірургічної роботи Ігорю Дородних, асистенту фізичного терапевта Олександру Захарчуку, лікарю-отоларингологу Ігорю Кузьмичу, лікарю-лаборанту Тетяні Рєпіній та водію Петру Панасюку.

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з волонтером Вадимом Демковим також передали маленьким пацієнтам солодкі подарунки.

Цього дня у стінах лікарні для дітлахів проводились майстер-класи з гончарства, флористики та аквагриму, а також з розпису печива кольоровою глазуррю. Розважали малечу Міккі та Мінні Мауси і ведмеді-веселуни, з якими можна було зробити яскраві фото на згадку. А місцева підприємиця Галина Наконечна подарувала малечі подорож казковим потягом.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*