офіційний сайт

СВІЙ – ДО СВОГО – ДЛЯ СВОЇХ

Для задоволення запитів військових голова обласної ради Григорій Недопад відвідав місцеві підприємства, які з початком повномасштабної війни переорієнтували свої виробництва на армійські потреби.

Очільник Волиньради зазначив, що коштом обласного бюджету планується закупити для волинських 100-ї окремої бригади ТрО та новосформованого 2-го стрілецького батальйону зимову і літню польову амуніцію, а також тактичне взуття. «Це те, про що нас просять воїни. І усе це дуже хорошої якості вже виготовляють наші місцеві підприємства з бездоганною репутацією. Таким чином є можливість швидко і ефективно задовольнити запит військових і, одночасно, підтримати бюджетними коштами наших виробничників, бо вести справи у час війни їм також непросто», – зауважив Григорій Недопад. Він особисто зустрівся з керівниками підприємств, а також оглянув виробничі потужності та детально ознайомився із пропонованою для військових продукцією.

Власник швейної компанії «Едельвіка» Юрій Переходько розповів, що фабрика виготовила близько 13 тисяч зимових комплектів одностроїв і вже відшила 3,5 тисячі літньої польової форми. «Шиємо ми відповідно до стандартів, рекомендованих Міноборни, але з власної тканини. Вона дуже зносостійка, бо тчемо у дві скручених нитки, має спеціальне вологовідштовхуюче просочення, але при цьому тканина «дихає», щодо цієї технології ми консультувалися з іноземними фахівцями. Для виготовлення зимової форми у японських партнерів ми придбали синтепух, який за характеристиками не поступається гусячому пухові. Від захисників тільки найкращі відгуки», – запевняє керівник підприємства.

Невелика сімейна фабрика «Вадрус» спеціалізувалася на модельному взутті, але вже у перший тиждень великої війни у дві зміни почала виготовляти тактичне взуття. «25 лютого ми всі вийшли на роботу, обрали модель, яка найбільше була схожа на берці, і почали шити з тих матеріалів, які у нас були», – пригадують засновники підприємства, батько і син Микола та Вадим Русяки. Кажуть, уже відправили військовим понад 15 тисяч пар, і попит не спадає. «В Україні, на жаль, немає спеціалізованого виробництва тактичного взуття. Пізніше ми багато експериментували з моделями, вивчали вітчизняні стандарти, досліджували іноземні. Але, знаєте, от той найперший наш варіант виявився і найбільш вдалим, так його оцінюють військові за ергономічність та легкість», – стверджує Русяк молодший.

«Найкраща рекомендація продукції «Едельвіки» та «Вадруса» – це схвальні відгуки військових, які випробували амуніцію у бойових умовах, а також те, що серед замовників – потужні та авторитетні благодійні фонди і волонтерські центри, в тому числі і наш «Ангар»», – підсумував робочі зустрічі Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*