офіційний сайт

«СУЗІРʼЯ УСПІХУ»: ПОНАД 30 КЯГИНИНІВСЬКИХ ЛІЦЕЇСТІВ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ

У церемонії нагородження обдарованих вихованців обласного комунального закладу взяв участь голова Волиньради Григорій Недопад.

У традиції ліцею – відзначати своїх найкращих вихованців урочисто й у присутності учнів, педколективу, батьків. Цьогоріч до нагородження представили аж 31 ліцеїста. Це переможці ІІ-го етапу Всеукраїнських олімпіад з української, англійської, німецької і польських мов, інформатики та інформаційних технологій, а також учасників обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Вручаючи дипломи і подяки, голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що розгледіти дитячу обдарованість– це теж хист. «Вам поталанило, бо до ваших здібностей були уважними батьки, педагоги, вихователі. Обдарованість – це дар Божий, але він потребує багаторічної наполегливої і копіткої вашої праці, а досвідчені наставники допоможуть і спрямують. Тож не зупиняйтеся на досягнутому. Вивчайте, опановуйте, творіть, здобувайте і підкорюйте найвищі вершини. Ваші світлі голови, палкі серця, енергія молодості дуже потрібні країні», – висловив побажання голова Волиньради.

Керівниця освітньої установи, депутатка обласної ради Ольга Омелько зазначила, що можливістю навчатися і навчати учнівський та педагогічний колективи завдячують українським захисникам, зокрема й 35-ом батькам ліцеїстів. Тож напередодні Різдва дітям військовослужбовців також вручили подарунки. Їх із сердечними привітаннями передали польські партнери з Товариства Друзів Дітей Сілезького регіонального відділення в Катовіцах, з якими днями Княгининівський ліцей підписав меморандум про співпрацю.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*