офіційний сайт

СУЧАСНЕ І МОБІЛЬНЕ – НОВЕ МЕДОБЛАДНАННЯ ВІД УКРАЇНЦІВ В НІМЕЧЧИНІ

Дороговартісне діагностичне устаткування призначається для Ковельського центру реабілітації та надання паліативної допомоги.

Рентгенівська система DR 100e та ультразвуковий комплекс DC 40 – найновішої модифікації, загальна вартість обладнання перевищує 4 мільйони гривень. Керівниця реабілітаційного центру Наталя Віслогузова розповіла, що додаткова цінність устаткування у його мобільності, адже пацієнти обласного комунального закладу – це паліативні хворі, прикуті до ліжка, окрім того тут проводять комплексну реабілітацію для хворих після інсульту, а також дітям зі сколіозом та плоскостопістю.

«Наш заклад дуже потребував такого обладнання. Тим більше, що невдовзі плануємо відновлювати і наших поранених захисників», – зазначила директорка медичної установи. Вона додала, що із запитом про забезпечення діагностичним устаткуванням центр реабілітації та надання паліативної допомоги звернувся до Міністерства охорони здоров’я, яке і задовольнило потребу за сприяння міжнародних партнерів.

Сучасну діагностичну апаратуру для Ковельського реабілітаційного центру придбала німецько-українська благочинна асоціація Українці в Німеччині Ukrainian Future. Від імені засновника реабілітаційного центру – Волиньради – її голова Григорій Недопад висловив вдячність і МОЗ (Міністерство охорони здоров’я України), і міжнародним партнерам за надане обладнання: «Особлива вдячність Ukrainian Future (Українці в Німеччині UkrainianFuture, Ukrainian Future Hilfe-Verein Deutschland). Знаю, що ця благодійна організація потужно допомагає землякам від початку великої війни і медобладнанням, і спецавтотранспортом, усім, що дозволило нам пережити зимовий блекаут, усіляко підтримує наших вимушених біженців у Німеччині. Українці гуртуються, де б не мешкали, і об’єднують навколо себе світ. Разом неодмінно переможемо і відновимося з попелу війни».

Принагідно Григорій Недопад і Наталя Віслогузова обговорили плани з реконструкції однієї з будівель закладу під відділення реабілітації для військових. На що планується залучити фінансування у рамках Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*