офіційний сайт

СТУДЕНТКИ ВОЛИНСЬКОГО МЕДІНСТИТУТУ ПЕРЕМОГЛИ У МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ

Команда Волинського медичного інституту була єдиним представником від України, її визнано найкращою серед 29 команд з 18 освітніх закладів.

Міжнародні студентські змагання з надання першої медичної допомоги відбулися у м. Каунас. Взяти участь у престижному професійному конкурсі студентів Волинського медичного вишу запросила Литовська асоціація парамедиків.

Учасниці команди Вікторія Винарська, Діана Демчук та Ольга Кислюк здобувають спеціальність парамедик і одночасно працюють у Волинському центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Розповідають: конкурс включав у себе п’ять практичних завдань у максимально наближених до реалій умовах, а також одне підсумкове тестове завдання. Волинянки продемонстрували найкращі результати і здобули переконливу перемогу.

Викладачі-наставники учасниць Анатолій Каленюк і Ольга Васюхник стверджують, що ні на мить не сумнівалися у своїй команді. «Їхня перемога показала, що якість нашої освіти не гірша, ніж за кордоном. Ми гідно представили і Волинський медінститут, і нашу екстренку. Я пишаюся дівчатами і дякую за цю перемогу», – поділився враженнями медичний директор ВОЦЕМДМК і викладач інституту Анатолій Каленюк.

Самі ж переможниці переконані, що змагання – це найкраще навчання. «Наша перемога – результат праці і викладачів, і нас, студентів. Ми отримали хороший досвід, а ще багато підтримки: литовці просто підходили і запитували, чим нам допомогти. Під час нагородження ми стояли з прапором, а зал скандував «Слава Україні!». Це дуже нас розчулило», – розповіла Вікторія Винарська.

Волинська обласна рада щиро вітає студенток, їхніх наставників та увесь викладацький колектив вишу з визнанням і зичить нових звершень та здобутків.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*