офіційний сайт

«СТАРИЙ ЛУЦЬК- УНІВЕРСИТЕТ» ЗДОБУВ СРІБЛО НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ 3х3

Віце-чемпіонів привітали голова Волиньради Григорій Недопад та депутат обласної ради, голова піклувальної ради баскетбольного клубу Андрій Бокоч.

Під час зустрічі з віце-президентом і тренером БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитром Чайковським та гравцями, які стали срібними призерами чемпіонату України, також було детально проаналізовано підсумки сезону і перспективи як професійної команди, так і клубу загалом. Зокрема, Дмитро Чайковський поділився планами з розвитку дитячого та юнацького баскетболу. Він також розповів, що у міжсезоння команда не має наміру спочивати на лаврах і вже невдовзі проведе домашній товариський турнір за участі баскетбольних клубів з інших областей.

Григорій Недопад відзначив: пишається результатами спортсменів і впевнений, що баскетбол на Волині має хороші перспективи. «Команда швидко розвивається, гравці зростають професійно. Ми будемо і надалі підтримувати цей вид спорту, сприяти його розвитку та популяризації в області, – зазначив очільник Волиньради. – Переконаний, що «Старий Луцьк» обов’язково здобуде славу».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*