офіційний сайт

СТАРТУВАВ ВЕРНІСАЖ ПЕДАГОГІЧНОГО НОВАТОРСТВА

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось відкриття ХXVІІІ обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та педагогічний актив області.

Ректор ВІППО Петро Олешко розповів, що у першому етапі виставки, що відбувся на рівні територіальних громад, свої роботи подали понад 1600 освітян. «Для участі у нинішньому – другому обласному етапі виставки відібрано більше 800 кращих робіт, які презентують усі напрямки педагогічної діяльності. Основним акцентом матеріалів, зібраних тут, є національно-патріотичне виховання і оновлення змісту викладання навчальних предметів Нової української школи. Виставка демонструє досягнення освітніх закладів, тенденції розвитку галузі загалом і можливості покращення якості освіти завдяки впровадженню новітніх педагогічних ідей. В рамках проведення виставки заплановано також проведення конференції з обміну досвідом, майстер-класи, тренінги, круглі столи. Усі учасники у підсумку отримають сертифікати про підвищення кваліфікації, а автори кращих розробок – дипломи», – розповів ректор ВІППО Петро Олешко.

Свої доробки волинські освітяни представили у номінаціях: «Українська мова і література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови», «Мистецтво», «Виховна робота», «Позашкільна освіта», «Шкільна бібліотека», «Дошкільне виховання», «Практична психологія і соціальна робота».

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук привітав освітян із відкриттям виставки та висловив вдячність, за те, що попри усі перепони, спричинені пандемією та війною, педагоги Волині тримають освітянський фронт та продовжують вдосконалюватися, розвиватися, натхненно і відповідально працювати. «Нинішня експозиція – це справжня скарбниця передового педагогічного досвіду наших освітян. Дуже важливо, щоб усі кращі практики, які тут зібрано та узагальнено, були донесені до молодого покоління освітян та стали мотиваційним аспектом для вдосконалення навчального процесу в закладах освіти області. Адже саме на цих матеріалах, які підготували для цієї експозиції досвідчені педагоги новатори, будуть ґрунтуватися й майбутні інноваційні педагогічні технології, адже без цього не буде прогресу», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*