офіційний сайт

«СПОРТИВНЕ СУЗІР’Я»: ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З нагоди 30-ї річниці Волинського центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» і відзначення кращих спортсменів з інвалідністю та їх тренерів-викладачів за підсумками 2023 року влаштували урочисту академію. Спільноту «Інваспорту» від імені Волиньради привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

Керівник регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю, депутат та голова профільної комісії обласної ради Віктор Галан-Влащук зауважив, що 30 років в Україні з’явилася унікальна система, яка дозволила людям з обмеженим фізичними можливостями реалізувати себе у спорті. «Дякую усім, хто долучився до нашої спільної справи, дякую колективу однодумців, тренерсько-викладацькому складу та нашим спортсменам, які наполегливо тренуються щодня і досягають омріяного результату. Ми переживаємо складні випробування, спершу пандемією, а сьогодні й війною. Однак це не заважає нашим спортсменам демонструвати свої найкращі результати на міжнародній арені. Завдяки їх досягненням здіймається синьо-жовтий прапор та звучить державний Гімн України, – наголосив він. – Сьогодні перед нами стоїть завдання провести комплексну фізкультурно-спортивну реабілітацію учасників бойових дій, які отримали поранення починаючи із 2014 року. І я переконаний, що спільними зусиллями нам усе вдасться».

«Сьогодні особливий день для волинського спорту, адже ми відзначаємо 30-ти річний ювілей закладу, який було створено, щоб підтримати людей, які не лише долають спортивні перешкоди, а й перемагають самих себе. Ми сьогодні бачимо, як відроджується українська нація нескорених, яка для усього світу стала взірцем мужності, стійкості, самовідданості та самопожертви. Наші спортсмени паралімпійці та дефлімпійці сьогодні творять дива на міжнародних спортивних аренах. Тому я хочу побажати кожному із вас продовжувати творити ці дива, нових вам успішних виступів та переможних фінішів», – зазначив у своєму вітальному слові заступник голови облради Григорій Пустовіт.

Він вручив посвідчення про присвоєння спортивного звання «Заслужений майстер спорту України» з лижних перегонів спортсменці Богдані Конашук – триразовій срібній та бронзовій призерці чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону у 2023 році. За професійну майстерність, добросовісне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю Подякою голови обласної ради він також нагородив тренера-викладача з плавання обласної ДЮСШ для осіб з інвалідністю Олега Галія.

Присутній на заході голова Рожищенської громади В’ячеслав Поліщук також вручив посвідчення про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України міжнародного класу» чемпіонці світу 2023 року, бронзовій призерці чемпіонату світу з веслування академічного, мешканці села Вишеньки Рожищенської ТГ Анні Айсановій.

За підсумками року, що минає, традиційно було визначено й кращих спортсменів та їх тренерів-викладачів з видів спорту осіб з інвалідністю у таких номінаціях: «Кращий спортсмен», «Кращий тренер-викладач» та «Талант року». Для визначення переможців у кожній з номінацій враховувалися результати міжнародних і всеукраїнських змагань: Паралімпійські і Дефлімпійські ігри; чемпіонати та Кубки світу і Європи; чемпіонати та Кубки України, а токож Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе». Кращим із кращих цього дня було вручено почесні відзнаки. У ході урочистого заходу кубками та пам’ятними призами було нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе», у якій взяли участь 18 команд, які представляли 14 територіальних громад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*