офіційний сайт

СПІВЗВУЧЧЯ ПЕРЕМОГИ: У ЛУЦЬКУ – ВЕЧІР СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ

Його, у рамках творчого звіту, підготували викладачі та студенти Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського. Із успішним завершенням мистецького та навчального року молодих виконавців та їх наставників привітали голова Волиньради Григорій Недопад і його перший заступник Юрій Поліщук.

Концерт-симфонію для оркестру з сольними виконавцями презентували як річний підсумок студенти і педагоги двох відділень коледжу – струнних оркестрових та ударних оркестрових інструментів. У центрі сценічного дійства був єдиний в області симфонічний оркестр у складі 65-ох виконавців. Його незмінний керівник та диригент – Заслужений діяч культури і мистецтв України Микола Чорний. У програмі – класичні твори відомих українських та світових композиторів.

«Сьогодні на цій сцені я побачив талановитих музикантів-початківців, які прагнуть до творчості і розвитку, а також результат самовідданої праці педагогів, які беззастережно діляться своїми знаннями та досвідом. Концерт чудовий – це поєднання техніки, естетики і молодої запальної енергії. Публіка її відчувала, реагувала і переживала разом з оркестрантами», – поділився враженнями голова обласної ради Григорій Недопад. Він вручив відзнаки Волиньради колективу симфонічного оркестру та його керівникові Миколі Чорному.

Очільник обласної ради також привітав з обранням на посаду директора освітнього закладу виконувача обов’язки керівника Тараса Войтовича і побажав виправдати високу довіру педагогічного колективу.

Варто зазначити, що кожен із творчих звітів коледжу також і благодійний, сьогодні збирали кошти на авто для захисників.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*