офіційний сайт

СПІЛЬНА ГРА – ОДНА МЕТА

На користь добровольчого батальйону «Арей» завершився благодійний футбольний турнір, співорганізатором якого була і Волинська обласна рада. Але збір коштів триватиме.

Мета – 300 тисяч гривень на всюдихід для добробатівців. За посередництва волонтера Руслана Роговоського, який взяв патронат над «арейцями» від початку великої війни, Волиньрада не раз підтримувала воїнів цього підрозділу. «Батальйон сформований переважно з мешканців півдня. За ними не стоять громади, які можуть їм допомогти, бо перебувають в тимчасовій окупації або нещодавно деокуповані. А хлопці б’ються в найгарячіших точках фронту. Наш обов’язок підтримати їх», – зазначив голова обласної ради Григорій Недопад.

У благодійному турнірі, зініційованому гіпермаркетом «Там-Там», взяли участь збірні команди цієї торгової мережі, Ковеля, будівельної компанії «Луцьксантехмонтаж», 6-го прикордонного Волинського загону та зіркового складу Футбольного клубу «Волинь». У складі професіоналів зіграв і Григорій Недопад. До речі, він став автором вирішального голу у фінальній грі турніру і приніс своїй команді перемогу.

Під час змагань вболівальники мали змогу взяти участь у благодійному аукціоні, де лотами слугували іменні футболки і м’яч з автографами відомих футболістів.

У день турніру для потреб добробатівців вдалося зібрати без малого 100 тисяч гривень. Це третина потрібної для придбання позашляховика суми, відтак збір буде продовжено. Донат можна зробити через спеціальні скриньки для пожертв, які встановлені у гіпермаркеті «Там Там», або за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9FH9fgD3hD, номер банківської карти 5375411202959156.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*