офіційний сайт

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ В ГРОМАДАХ

Григорій Недопад як очільник Волиньради та віцепрезидент з питань регіональної політики Української асоціації обласних і районних рад та народний депутат України Вячеслав Рубльов взяли участь у всеукраїнських Конгресових слуханнях.

Організаторами відкритого діалогу між усіма зацікавленими сторонами, залученими до розробки та реалізації політики в сфері соціального захисту, виступили Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Хмельницька обласна рада, Міністерство соціальної політики, за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Участь у слуханнях взяли Представники Офісу Президента України, парламентських комітетів, Уряду, обласних та районних рад і військових адміністрацій, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Йшлося про актуальні питання організації соціального захисту населення та надання послуг органами місцевого самоврядування. Зокрема, учасники обговорили сильні та слабкі сторони, можливості і загрози реалізації державної соціальної політики на місцевому рівні, шляхи співпраці між різними учасниками – суб’єктами державної політики в сфері соціального захисту населення, а також узагальнили ідеї та позначили стратегічні напрями, які допоможуть визначитися з майбутніми рішеннями щодо формування й реалізації державної політики в сфері соціального захисту та надання послуг органами місцевого самоврядування.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що незважаючи на військовий стан та значний обсяг делегованих державою повноважень у сфері соціального захисту населення, на Волині соціальні послуги громадянам, які їх потребують, надаються в повному обсязі. «Це досягається шляхом розвитку комунальних закладів і служб, залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги, та співпраці з територіальними громадами в частині розвитку соціальних послуг на місцях. Між усіма є добра координація та конструктивна співпраця», – запевнив він.

Очільник Волиньради додав, що користувачами тих чи інших соціальних послуг і допомог є майже 60% населення області. Окрім того, від початку повномасштабного вторгнення у волинських громадах знайшли прихисток майже 80 тис. внутрішньо переміщених осіб, понад 48 тисяч з яких мешкають на Волині і сьогодні, і окремі громади працюють над питанням забезпечення їх постійним житлом.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*