офіційний сайт

СЛУЖИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва творців національних духовних цінностей від імені очільника та депутатів Волиньради привітав і відзначив перший заступник голови Юрій Поліщук.

Урочистості зібрали найкращих представників галузі – виконавців, управлінців, професійні та аматорські колективи, народних майстрів. Тих, хто із пісні, слова, нитки, сіна, глини відроджує генетичний код, береже і примножує традиції й обряди та плекає культурну спадщину для прийдешніх поколінь.

Вітаючи мистецьких працівників з професійним святом, Юрій Поліщук висловив побажання, щоб у повоєнний час галузь культури зайняла одне із чільних місць і в суспільстві, і в державі, і був підтриманий палкими оплесками залу.

«Передумови для цього сьогодні є. Випробування війною засвідчили виняткову важливість культури. Бо культура – це не лише ідентичність, це також спосіб мислення, вчинки, ментальність і цінності, крізь призму яких ми сприймаємо навколишній світ і людей у ньому. Усім, хто тримає культурний фронт зичу міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення творчих і професійних задумів і переможного миру для нашої країни», – висловив він побажання. Юрій Поліщук також нагородив грамотами і подяками голови Волиньради кращих професіоналів та аматорів культурно-мистецької галузі.

До святкових привітань також долучився Волинський академічний український народний хор.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/gs3J8f6YpAfJEQEK8

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*