офіційний сайт

СЛАВА ВГОРІ, МИР НА ЗЕМЛІ, В ЛЮДЯХ ДОБРА ВОЛЯ!

З народженням Ісуса Христа та Новим роком колективи Волиньради і обласної військової адміністрації привітали волинські нацгвардійці та семінаристи Волинської православної богословської академії.

Попри війну у ці дні українці дотримуються давньої традиції ритуального пісенного величання небесних сил і зичення усіляких земних гараздів. Колядки нині звучать навіть на передовій.

«Ще з більшою силою духу і тіла ми будемо утверджувати ідентичність української нації та Православної церкви, аби і в такий спосіб вразити ворога нашою єдністю та стійкістю», – звернувся до присутніх військовий капелан отець Сергій.

«Цьогоріч Коляда триває в особливий час, тому має стати не лише даниною традиції, але й тим, на що можна опертися духовно. Бог – з українським військом, і з українським народом», – додав ректор богословської академії Володимир Вакін.

Колядники виконали цілий вінок давніх і сучасних колядок. Крім церковних сюжетів піснеспіви відображали також і мотиви теперішньої боротьби українців з агресором: «Колядую, колядую, перемогу нашу чую! Оживе хай вся земля без сусіда-москаля».

Голова обласної ради Григорій Недопад від імені депутатського корпусу та присутніх подякував військовослужбовцям за віншування та висловив сподівання, що наступного року радість Різдва неодмінно буде помножена на радість мирного святкування.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*