офіційний сайт

СЛАВА – ВГОРІ, МИР – НА ЗЕМЛІ, ЛЮДЯМ – ДОБРА ВОЛЯ

Керівництво та виконавчий апарат обласної ради із різдвяними святами привітав церковний хор військової частини 1141 Національної гвардії України.

Окрім майстерного виконання давніх і сучасних колядок хористи висловили щирі зичення миру, здоров’я і благополуччя. «Ми прийшли з бажанням у цей важкий час наповнити ваші серця духом, який сьогодні хоче зламати у нас московія. Вони намагаються відібрати наші традиції і родинні цінності, позбавити нас ідеї боротьби за свою незалежність. Але, повірте, їм не вдасться цього зробити. Ця святкова коляда та щира молитва є особливими у різдвяний час, вони об’єднують сьогодні усіх тих, хто без вагань працює на перемогу», – звернувся до присутніх військовий капелан отець Сергій Лівончук.

Голова Волиньради Григорій Недопад подякував колядникам за чудове виконання різдвяних піснеспівів та віддячив гостинцями.

«Прийміть і від нас щирі вітання зі світлими різдвяними святами. Попри усі труднощі та біди, які наша держава особливо гостро переживає у ці дні, ми продовжуємо працювати та славити новонародженого Ісуса Христа. Кожен на своєму місці робить все можливе задля наближення перемоги, відбудови нашої держави та утвердження українських цінностей і традицій», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*