офіційний сайт

СКОРБОТИ ХВИЛИНА – ГРОМАДА МОВЧИТЬ…

У Городищенській громаді (Городищенська громада) освятили пам’ятний стенд на честь односельців, полеглих за цілісність і незалежність України.

На мітинг-реквієм з нагоди відкриття фотостенду прийшли родини загиблих, мешканці громади, духовенство і представники влади. Від імені Волиньради пам’яті Героїв вклонилися перший заступник голови Юрій Поліщук та депутат Юрій Харченко.

З 2014 року у боротьбі за мирну і єдину країну віддали свої життя вже дев’ятнадцятеро тутешніх мешканців. Наймолодшому воїнові не виповнилося і 19, найстаршому – минуло 50. Тільки цього року в громаді шість разів оголошували жалобу, востаннє – кілька днів тому. За полеглими захисниками одразу троє священників відслужили панахиду та освятили пам’ятний фотостенд. До нього присутні поклали квіти і схилили голови у хвилині мовчання.

«Ще два роки тому була надія, що стенд Героїв небесної Сотні та полеглих у боротьбі за цілісність та незалежність України, що на центральній площі Луцька, уже вмістив фото усіх воїнів світла. Проте, на жаль, такі місця пам’яті з’являються і по громадах. І навіть найщиріші слова не полегшать болю цих втрат. Не випадково тут майорять два прапори: червоно-чорний, який символізує пролиту кров у боротьбі за вільну Україну, і синьо-жовтий – як символ миру та добробуту. Гідними подвигу і жертовності своїх захисників ми будемо тоді, коли щодня докладатимемо зусиль – працею, вчинками, помислами – аби наша держава була міцною, заможною, неподільною настільки, щоб вороги боялися, а друзі поважали. Вічна пам’ять і слава Героям!», – сказав у своєму виступі перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

До присутніх звернувся і депутат Волиньради Юрій Харченко: «Об стійкість і хоробрість наших воїнів розбилися плани загарбників. Наші полеглі Герої житимуть доти, доки ми будемо їх пам’ятати. Низький уклін родинам загиблих. Хай Господь оберігає наших захисників».

Голова Городищенської громади Світлана Соколюк розповіла, що сьогодні майже 300 мешканців громади зі зброєю у руках протистоять агресору на різних ділянках фронту. Вона також повідомила, що на честь полеглих односельців невдовзі буде споруджено монумент. «До нього ми будемо приходити у будні і свята. Це буде не тільки місце пам’яті про ціну мирного життя, а й місце сили і громадської єдності», – впевнена вона.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*