офіційний сайт

ЩОБ ВИБІР БУВ УСВІДОМЛЕНИМ: У ВОЛИНСЬКОМУ МЕДІНСТИТУТІ СТУДЕНТІВ ГОТУВАТИМУТЬ ДО ПОСВЯТИ

Не традиційними урочистостям з посвяти у студенти, а підготовчим етапом задля усвідомлення вступниками важливості вибору майбутнього фаху розпочався новий навчальний рік у Волинському медичному інституті. З напутнім словом до першокурсників звернувся представник засновника вишу, заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Цьогоріч лави медичного освітнього закладу поповнили 260 здобувачів освіти включно з бакалаврами та магістрами. Загалом же за шістьма напрямками професію медичного працівника середньої ланки здобуватимуть понад 800 студентів, переважна більшість з яких навчатимуться очно. Виконувачка обов’язки ректора медичного вишу Тетяна Пастрик зауважила, що інститут постійно розширює освітньо-професійні програмами відповідно до сучасних викликів та вимог місцевого ринку праці. Так, додалася спеціальність «екстрена медицина/парамедик», у планах запровадження нового курсу з удосконалення кваліфікації «медсестра громади» як відповідь на запровадження в області пілотного проєкту для громад зі значно віддаленими населеними пунктами. Ще одним пріоритетом ректорка вважає посилення наукової компоненти, виш виступає організатором і співорганізатором міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій з медсестринства, ще дві таких планують провести до кінця року.

Тетяна Пастрик наголошує, що в Україні формується нова національна стратегія з розвитку медсестринства, яка відповідатиме кращим світовим зразкам. І наріжним каменем її успішної реалізації є усвідомлений вибір цієї професії. Саме тому у медінституті вирішили упродовж місяця організовувати для першокурсників зустрічі із видатними медиками, науковцями і дослідниками, аби студенти упевнилися, що обраний ними майбутній фах і є тим самим покликанням.

З обранням життєвого шляху вступників привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт: «Вибір професії багато у чому визначає долю людини. Ви обрали долю допомагати і підтримувати інших у їхній боротьбі з недугами і болем, ваш шлях – це шлях милосердя, піклування і турбота про ближнього. Сподіваюся, що ваш вибір усвідомлений, бо відтепер ваша місія – це служіння людям. Будьте професіоналами, будьте вмілими і зацікавленими. Бо від ваших знань і хисту залежатимуть здоров’я і життя тисяч пацієнтів».

Перший день нового навчального року у медінституті присвятили годинам патріотизму і пам’яті, адже чимало рідних як студентів, так і викладачів, а також випускники і педагоги закладу боронять країну зі зброєю в руках, і, на жаль, є й ті, хто поклав за це своє життя. Окрім того, пройшли заняття-тренінги зі збереження ментального здоров’я у рамках проєкту-підтримки «Ти як?», ініційованого Оленою Зеленською.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*