офіційний сайт

ЩЕ ОДНЕ АВТО ВІД ВОЛИНЬРАДИ ВИРУШИЛО НА ПЕРЕДОВУ

Виконавчий апарат та керівництво Волиньради спільно із колективами обласних комунальних підприємств задовольнили черговий запит військових.

Голова обласної ради Григорій Недопад сьогодні передав ключі від вантажопасажирського мікроавтобусу Volkswagen Transporter для потреб мінометників 67-ї окремої механізованої бригади. Це військове формування Збройних сил України, у складі якого несуть службу волиняни, нині перебуває в одній з найгарячіших точок фронту.

Автомобіль було придбано коштом працівників виконавчого апарату ради та керівництва облради, а також колективів комунальних підприємств «Волиньпроект», яке очолює Дмитро Дубняк та «Волиньприродресурс», директор Анатолій Капустюк.

Голова Волиньради Григорій Недопад зауважив, що забезпечення транспортом військових формувань, а надто тих, де служать наші земляки, є одним із пріоритетів. «За запитом наших захисників ми знайшли і придбали потрібну автівку. З-за кордону нам її доправили волонтери. Окрім того, власним коштом ми капітально відремонтували машину, замінили оливу, фільтри, перефарбували, а також додатково обладнали мікроавтобус захисним тентом. У зону бойових дій ми відрядили вже не один десяток машин і будемо продовжувати цю роботу. Підтримка військових – найважливіше сьогодні для нас усіх завдання», – наголосив Григорій Недопад.

Представник 67-ї ОМБр висловив вдячність усім, хто допоміг придбати для бійців вкрай необхідного та функціонального автомобіля. Його мінометники мають намір використовувати на Лиманському напрямку передової для перевезення особового складу та боєкомплекту, а також для евакуації поранених.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*