офіційний сайт

ЩЕ 5 ГЕНЕРАТОРІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА МЕДИКІВ

Гостро затребуване обладнання бойовим підрозділам, а також волинській екстренці передали голова обласної ради Григорій Недопад та представники координаційної ради громадської організації «Софія-Шанс».

Частина генераторів негайно вирушить на лінію оборони до захисників, решта, в тому числі і потужний агрегат на 8 кВт, забезпечуватимуть надійність роботи головної диспетчерської обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Голова ГО «Софія-Шанс» Петро Тарасюк розповів, що цінне устаткування загальною вартістю понад 200 тисяч гривень вдалося отримати від нідерландських партнерів. Його колеги Ярослав Костюк та Роман Сус додали, що завдяки цьому партнерству їхня громадська організація, однойменний благодійний фонд багато років працюють у напрямку соціального захисту молоді, підтримуючи її у пошуках роботи, місцях позбавлення волі, суспільній адаптації чи реалізації. Але від початку повномасштабного вторгнення свої зусилля спрямовують також на допомогу військовим та цивільним жертвам бойових дій.

Голова обласної ради Григорій Недопад подякував громадським діячам та благодійникам за посильну допомогу та відзначив подяками ГО «Софія-Шанс» та їхніх партерів з нідерландського міста Апелдорн «Ротарі Клуб».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*