офіційний сайт

СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ МВС НАБЛИЖАТИМУТЬ ДО ГРОМАД

Голова Волиньради Григорій Недопад відвідав Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Волинській області. Мета візиту – знайомство із новопризначеним начальником Олександром Семчишиним.

Надання адміністративних послуг по обміну, відновленню посвідчення водія, реєстрації та перереєстрації транспортних засобів – ці та інші послуги надає сервісний центр МВС.

«Втім, головне завдання – доступність та оперативне надання послуг для громадян і унеможливлення будь-яких проявів корупції», – наголосив Олександр Семчишин.

Він виокремив ще один пріоритетний напрям роботи – удосконалення надання послуг. «Незалежно від місця проживання усі громадяни нашої держави повинні отримувати якісні адміністративні послуги. Тому державний сервіс постійно вдосконалюється та стає доступнішим. Так, для українців, які перебувають за кордоном розширено перелік послуг сервісних центрів МВС у ДП «Документ»», – пояснив він.

Окремо Олександр Семчишин також акцентував увагу голови обласної ради на необхідності розширення співпраці Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС з органами місцевого самоврядування задля належної організації надання на місцях базових адміністративних послуг, що належать до компетенції МВС. «Сьогодні адміністративні послуги повинні бути не тільки доступними, а й в першу чергу кваліфікованими, саме тому працівниками регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в області в подальшому буде надаватися організаційно-методична підтримка персоналу Центрів надання адміністративних послуг щодо взаємодії, проведення відповідних навчань, технічної підтримки та адміністрування робочих місць»,- зазначив він.

Своєю чергою Григорій Недопад зауважив, що поки на Волині послуги сервісного центру МВС можна отримати лише у в ЦНАПах Луцька та Ковеля. Аби активізувати цю роботу в інших територіальних громадах та розширити географію надання послуг для мешканців віддалених населених пунктів він пообіцяв винести це питання на розгляд найближчого засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Під час зустрічі також обговорили: потенціал цифровізації послуг сервісних центрів МВС у регіоні; необхідність оновлення матеріально-технічної бази, з метою покращення надання якісних адміністративних послуг, а саме — оновлення автопарку для складання практичних іспитів.

Принагідно у ході робочого візиту Григорій Недопад вручив подяку голови обласної ради заступнику начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Волинській області Сергію Томчуку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, а також старанність та ініціативу, проявлені під час виконання службових обов’язків.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*