офіційний сайт

«РУКА ДОПОМОГИ» – ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА РОДИН ЗАГИБЛИХ

Проміжні результати реалізації програми підтримки військовослужбовців, ветеранів та сімей загиблих підсумували під час онлайн-конференції, участь у якій на запрошення волинського осередку Громадської організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” взяв заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради, депутат Юрій Ройко.

Очільниця ГО на Волині Катерина Свищ зауважила, що повномасштабна війна змусила велику кількість сімей адаптуватися до нових умов існування. «За останні місяці реагування органів місцевої влади на кризові ситуації, зокрема по громадах, продемонструвало значний потенціал в об’єднанні існуючих ресурсів і зусиль, щоб оперативно забезпечувати базові потреби, однак проблеми підтримки усе ж існують. Категорія жінок з родин військовослужбовців, ветеранів та загиблих також не є виключенням», – зазначила вона.

Так, в рамках програми «Рука допомоги» активістки волинського осередку “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” провели опитування жінок з родин загиблих захисників України, діючих військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни з метою визначення першочергових потреб та наявних проблем, які потребують вирішення. «За результатами опитування ми виокремили потреби у забезпеченні правовою та юридичною допомогою, професійною психологічною підтримкою, нагальною залишається й потреба в покращенні житлових умов», – наголосила Катерина Свищ.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Юрій Ройко своєю чергою висловив вдячність активісткам громадської організації від голови Волиньради Григорія Недопада та усіх депутатів за їх небайдужу позицію в частині вирішення гострих потреб жінок з родин загиблих українських Героїв, військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни.

«Ми живемо в цих проблемах і займаємося їх вирішенням мало не щодня, але започаткована вами ініціатива визначила основні пріоритети, які краще нас зорієнтують. Обласна рада підтверджує свою готовність до співпраці. Нами також ініційовано листи-звернення до міських, сільських, селищних голів з проханням оперативно забезпечувати ключові соціальні потреби родин військовослужбовців, ветеранів та загиблих, а також у налагодженні тісної і конкретної співпраці із волинським осередком ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, зокрема, в частині реалізації проєктів на підтримку вразливих категорій з числа осіб військовослужбовців», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*