офіційний сайт

РОЗВИТОК ГРОМАД В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: НА ВОЛИНІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт взяв участь у парламентсько-муніципальному форумі «Діалог на користь розвитку громад в умовах воєнного стану». До засідання долучились народні депутати України Ірина Констанкевич, Ігор Гузь та Вячеслав Рубльов, а також представники територіальних громад та виконавчих органів влади Волині.

Форум організовано за ініціативи парламентарів і сприяння програми USAID «Рада: наступне покоління». Серед тем обговорення – шляхи покращення комунікації громад з народними депутатами та виклики в економічній та гуманітарній сферах для громад внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Головне ж для народних депутатів – ознайомитися з місцевими практиками розвитку в умовах воєнного стану, аби врахувати у законодавстві необхідні зміни.

Григорій Пустовіт відзначив роботу команди програми USAID у підтримці та навчанні представників місцевого самоврядування. «Зараз увага органів місцевого самоврядування сфокусована на війні – як допомогти тим, хто воює, тим, хто втратив рідних, тим, хто втратив житло. В той же час ми маємо думати про завтрашній день і про наші кроки після перемоги. Найперше потрібно підготувати підґрунтя для становлення і розбудови демократичної України, а це і законодавча база, і робота на місцях. Тому такі обговорення важливі для стратегічного планування розвитку області і кожної громади зокрема», – наголосив заступник голови облради.

Він також додав, що важливо аби усі державні структури, а особливо контролюючі органи, вели діалог із бізнесом, депутатами та громадами. Це дозволить створити прозорі умови для вітчизняних та закордонних інвесторів, а, отже, для економічного розвитку регіону.

Під час засідання також обговорили актуальні законопроєкти з питань економічного розвитку та запити громад щодо можливостей державної підтримки і регулювання економічного розвитку, а також залучення інвестицій.

Дискутувалися й проблематика гуманітарного напрямку, спричинена умовами воєнного стану, а також досвід масштабування міжнародної співпраці з парламентського на муніципальний рівень.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*