офіційний сайт

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ПОЗАЧЕРГОВА ХХІІ СЕСІЯ ВОЛИНЬРАДИ

Зареєструвалися 51 депутат. У порядку денному – понад 60 питань.

На початку пленарного засідання до присутніх звернулися військові бригади наступу «Буревій» – керівник медичного госпіталю Всеволод Стеблюк та солдат медичного шпиталю, відомий футболіст Владислав Ващук. Від імені підрозділу вони подякували волинянам та керівництву області за потужну підтримку і подарували бойовий прапор.

Також було оголошено про обрання головою фракції «Сила і честь» депутатку Людмилу Стасюк. Обранці громади також привітали новообраного депутата обласної ради, члена фракції «Європейська солідарність» Олександра Радчука, який, відповідно до виборчого законодавства, отримав депутатські повноваження як наступний у виборчому списку після дострокового складання депутатських повноважень Павлом Цибульським. Олександр Радчук зараз несе службу у складі 100-ої бригади ТрО і на першу свою сесію прибув просто з передової.

Депутати внесли зміни до складу постійних комісій. Так, депутата Юрія Валецького, який нещодавно поповнив лави Волиньради, зараховано до складу профільної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я материнства і дитинства. Одночасно, цю комісію залишив депутат Володимир Дибель, він здобув членство у комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. У бюджетній комісії відтепер працюватиме і депутат Віктор Дудечко.

Окрім того, депутати схвалили призначення на посади керівників обласних комунальних закладів переможців конкурсів чи виборів, які пройшли погодження профільних депутатських комісій. А саме: Микола Савельєв очолюватиме Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж, Тарас Войтович – коледж культури і мистецтв, Наталія Апанович – Обласне комунальне підприємство з архівної справи, Руслана Дибель – санаторій «Лісова пісня», Дмитро Піддубний – Обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, Володимир Ковальчук – Голобський психоневрологічний інтернат та Олена Місюк – Руденський психоневрологічний інтернат.

Також сесією прийнято ряд господарсько-майнових рішень. Вони, зокрема, стосуються затвердження техніко-економічного обґрунтування передачі з державної до обласної комунальної власності цілісних майнових комплексів Торчинського професійного ліцею та Ковельського центру професійно-технічної освіти; перерозподілу між комунальними установами рухомого та нерухомого майна, а також спрямування санітарного автотранспорту підрозділам Сил оборони; уточнення погоджень лісокористування; надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної та землеустрійної документації; реорганізації і перейменування окремих підприємств обласної комунальної власності.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*