офіційний сайт

РЕОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ І КАДРИ –  РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ  

Члени постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства розглянули сесійні проєкти рішень. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Юрій Ройко, а також керівники профільних відомств ОВА.

Зокрема, депутати розглянули пропозицію конкурсної комісії щодо призначення Володимира Ковальчука на посаду директора Голобського психоневрологічного інтернату терміном на 3 роки. Голова профільної комісії Ірина Горавська поцікавилась у претендента його баченням перспектив розвитку закладу, зокрема й у частині економії бюджетних асигнувань на його утримання.

Володимир Ковальчук поінформував, що планує працювати над залученням інвестиційних коштів, а також має намір створити нові відділення з денним перебуванням, де б надавались послуги на платній або ж диференційованій основі. В результаті обговорення члени комісії рекомендували сесії підтримати проєкт рішення про призначення директора Голобського психоневрологічного інтернату.

Ще одне кадрове питання стосувалося погодження призначення керівника Руденського психоневрологічного інтернату. Депутати підтримали пропозицію конкурсної комісії і рекомендують на цю посаду переможницю конкурсного відбору Олену Місюк терміном на 5 років.

Члени профільної комісії також радять сесії схвалити проєкт рішення «Про реорганізацію комунального підприємства «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр». Йдеться про реорганізацію шляхом його приєднання до обласної інфекційної лікарні. Начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух зауважив, що така необхідність виникла у зв’язку із реформуванням медичної галузі в частині створення спроможного госпітального округу в області. «Для того, щоб ми зберегли ці два потужних напрямки в медицині, наше відомство, попередньо вивчивши діяльність обох закладів, дійшло висновку, що є доцільність реорганізації фтизіопульмонологічної служби заради збереження цих двох закладів, адже вони обидва є важливими, бо надають послуги з лікування соціально значимих хвороб, а об’єднавшись, зможуть зберегти та розвинути свої потужності», – підкреслив він.

Профільною комісією також рекомендовано сесії підтримати проєкт рішення щодо перейменування обласного будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки на Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям. Така необхідність виникла у зв’язку із виконанням вимог Постанови Кабміну.

У ході розгляду цього питання, начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух також акцентував увагу депутатів на економічній складовій цього питання. «З метою укладання договорів з НСЗУ про медичне обслуговування та відповідності будівель установи до вимог інклюзії було проведено розрахунки щодо капітальних та поточних робіт. Загальна їх вартість перевищує 9 млн грн. Обрахунки здійснювались на запит фонду ЮНІСЕФ, який обіцяє нам свою фінансову допомогу. Одночасно є пропозиція від данського фонду допомоги біженцям щодо участі в облаштуванні безбар’єрного простору», – розповів він.

Члени комісії рекомендували перейменувати обласний будинок дитини, а питання його подальшого функціонування, як реабілітаційного центру вирішили детально розглянути на одному із наступних засідань.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*